Değerli Müşterilerimiz, Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak; ürünlerimizin kalitesi kadar, size verdiğimiz hizmetin de kusursuz olması için bize, Satış öncesi ve sonrası tüm öneri ve sorunlarınızı bildirmenizi rica ediyoruz.

Garanti Koşulları: AQUA MARKET  

1.
Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve aksi belirtilmediği sürece minimum 2 yıldır.
2.
Ürünlerin bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.
3.
Ürünün garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Ürünün tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre ,ürünün servis istasyonuna ,servis istasyonunun olmaması durumunda; ürünün, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.
4.
Ürünün garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik,gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
5.
Ürünün ;
Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dört den fazla ortaya çıkması sonucu, maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması,
Tamiri için geçen azami sürenin aşılması,
Servis istasyonunun mevcut bulunmaması halinde sırasıyla satıcı, ithalatçı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumunda ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.
6.
Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı
dışındadır.
7.
Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin
Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilirsiniz.
 
Firma Adresi:
AS VETERİNERLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Acıbadem Mah. Çiftlik Sok. Bayoğlu Ap.
No:13/A Kadıköy/İstanbul
0216 386 36 70