Gizlilik Sözleşmesi: AQUA MARKET
 
Lütfen bu Gizlilik Sözleşmesini okuyunuz.
 
Aşağıdaki beyan, www.aquamarketim.com internet sitesini kullanırken hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.
Zaman zaman, sitedeki bazı hizmetlere ulaşmak ya da bu hizmetlerden yararlanmak için kendinizle ilgili kişisel bilgileri göndermeniz istenebilir. (İsim, email adresi vs.)
Bilgilendirme mesajları, yarışmalar, uyarı mesajları, canlı sohbetler, mesaj tahtaları ve AQUA MARKET üyeliği bu hizmetlerden bazılarıdır.
Bırakılan boşluklara bilgilerinizi işleyerek, talep ettiğiniz hizmetleri sunmamıza imkan sağlıyorsunuz.
Hizmetlerimiz, istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaya yöneliktir. Firmamız halihazırdaki mevzuat uyarınca hareket edecek ve piyasada geçerli olan en iyi uygulamaları sunmaya çalışacaktır.

Kişisel bilgilerin kullanımı ve saklanması:

www.aquamarketim.com'a kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda size karşı bazı yasal yükümlülükler altına giriyoruz.
Bu bilgileri adil biçimde derlememiz, yani bu bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamamız ve size bu bilgiyi başkalarına sunmak gibi bir düşüncemiz olup olmadığını bildirmemiz gerekmektedir.
Yasal bir nedenle bu bilgiyi açıklamamıza izin verilmedikçe ya da buna mecbur kalmadıkça, önceden rızanız alınmadan bilgilerinizin firmamız dışına aktarılması asla söz konusu değildir.
Ancak firmamız'ın üyesi olduğu forum sitelerinden herhangi birine, yada www.aquamarketim.com sitesine taciz niteliğinde ya da uygunsuz içeriği olan mesajlar göndermeniz ve firma temsilcisi yada çalışanlarının bunu ciddi ve tekrarlanan bir davranış olarak kabul etmesi halinde firmamız bu davranışı önlemek üzere elindeki bilgileri kullanabilir.
Bu amaçla işvereniniz, okulunuz ya da e-mail servis sağlayıcınız gibi ilgili üçüncü taraflara içerik ve davranışlarınız hakkında bilgi verilebilir.
Eğer yaşınız 16 veya altındaysa, www.aquamarketim.com web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveyn veya velinizden önceden izin alın.
Bu izin alınmadan kullanıcıların bize kişisel bilgilerini göndermesine izin verilmemektedir.
 
Firma Adresi:
AS VETERİNERLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Acıbadem Mah. Çiftlik Sok. Bayoğlu Ap.
No:13/A Kadıköy/İstanbul
0216 386 36 70